به پایین پیمایش نمایید

گاهی وقت ها می توان با یک تغییر کوچک و استفاده از یک تکنولوژی جدید، هزینه ها را به مقدار زیاد و به صورت دایم کاهش داد. قلک بروکس طرحی است که به شما امکان کاهش هزینه های روشنایی را با تغییر از لامپ های قدیمی به لامپ های LED فراهم می کند. شرکت تجهیزات روشنایی پایدار به عنوان تولید کننده ایرانی انواع لامپ و چراغ LED، طرح قلک بروکس را جهت کاهش مصرف معرفی نموده است.

چرا قلک بروکس؟

آیا می دانید تا 40 درصد برق مصرفی هر مشترک صرف روشنایی می شود. قلک بروکس با تغییر لامپ های قدیمی به لامپ LED می تواند تا 60 درصد در این هزینه ها صرفه جویی نماید و علاوه بر آن با اصلاح ساختار لامپ و چراغ موجود نوری سالم، استاندارد و بهینه را برای افزایش راندمان کاری و سلامت بصری به ارمغان خواهد آورد.

مخاطبین طرح

اگر در محل کار یا زندگی شما هنوز از لامپ های قدیمی رشته ای، کم مصرف و یا مهتابی فلورسنت استفاده می شود. اگر وضعیت روشنایی محیط کاری شما خسته کننده، ناکافی و غیر یکنواخت می باشد. اگر چراغ های شما فرسوده و هزینه های مصرف برق و هزینه های تعمیر و نگهداری آنها افزایش یافته است و نهایتاً اگر بهداشت و سلامت نور محل کار برای شما و سایر همکارانتان مهم است، شما جزو مخاطبین این طرح طلایی بروکس می-باشید.

کاهش هزینه مصرف

بهره وری لامپ ها بر اساس نسبت نور خروجی به توان مصرفی (Lm/w) سنجیده می شود. بهره وری لامپ های LED بسیار بالاتر از سایر لامپ های قدیمی می باشد و به این معنی است که در لامپ های LED انرژی برق کمتری مصرف می شود و به تبع آن هزینه های برق مصرفی تا حدود 60 درصد کاهش می یابد. از طرف دیگر کاهش چشمگیر گرمای ایجاد شده در لامپ های LED به نسبت سایر لامپ ها سبب کاهش هزینه های مربوط به تهویه مطبوع می گردد.

کاهش هزینه تعمیر

به دلیل تکنولوژی بکار گرفته شده در ساخت لامپ و چراغ های LED ، این لامپ ها دارای طول عمر بالاتری در مقایسه با سایر لامپ های رشته ای، کم مصرف و فلورسنت می باشند و این به صورت مستقیم سبب کاهش هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری شامل بهای خرید لامپ در هر مرحله و هزینه های نیروی انسانی برای تعویض و نگهداری می شود.

جایگزینی آسان

ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که آیا لامپ های LED در چراغ های موجود قابل استفاده می باشد یا خیر؟ پاسخ این است که ابعاد و روش نصب لامپ های LED مشابه با ابعاد و روش نصب لامپ های قدیمی بوده و این لامپ ها به صورت استاندارد تولید شده است. ضمن اینکه با استفاده از لامپ های LED مهتابی در طول های 60 و 120سانتیمتر و لامپ مدل FPL-LED دیگر نیازی به استفاده از استارت و بالاست (ترانس) در چراغ نمی باشد.

سلامت و محیط زیست

جیوه یکی از فلزات سنگین سمی و ازآلاینده های اصلی محیط زیست بشمار می آید که به صورت فراوان در ساخت لامپ های کم مصرف و فلورسنت استفاده شده است. جیوه برای انسان مضر و سبب آسیب جدی به کبد، مغز، اعصاب و سیستم تنفسی می گردد. اشعه ماورای بنفش (UV) ساطع شده از این لامپ ها نیز سبب سرطان پوست و پیری زودرس می شود. اما در لامپ های LED هیچ تابش ماورای بنفشی حین کار تولید نمی شود و در فناوری ساخت آنها، فلز جیوه یا سایر مواد خطرناک مورد استفاده قرار نمی گیرد.

بهینه سازی روشنایی

با اجرای طرح قلک بروکس وضعیت تاسیسات روشنایی جهت یک دوره طولانی مدت ساماندهی می گردد. این ساماندهی بر اساس پارامترهای کیفی لامپ های LED ایجاد می شود. حفظ شار نوری (لومن) لامپ LED در استفاده دراز مدت و به تبع آن تثبیت شدت روشنایی (لوکس) محیط و همچنین بهره نوری بالا در این لامپ ها سبب پایداری وضعیت روشنایی و افزایش کیفیی و کمی روشنایی در ساختمان می گردد.

خدمات قلک بروکس
- جایگزینی لامپ های حبابی کم مصرف و رشته ای با لامپ های حبابی LED
- جایگزینی لامپ های مهتابی فلورسنت قدیمی با لامپ های LED
- جایگزینی لامپ های FPL قدیمی با لامپ های LED
- جایگزینی رایگان لامپ های LED در چراغ های قدیمی
- تقسیط بلند مدت هزینه لامپ بر مبنای بازگشت سرمایه
- تحویل رایگان کالا
- انجام خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش
- مشاوره رایگان در بهبود سیستم روشنایی

تماس با شما